S-Spray Booths Hakkında


2017 yılında İstanbul’da kurulmuş olan S-Spray Booths, Doğu Avrupa’nın en büyük oto boya kabinleri üreticisi olan İzmir merkezli İlke Endüstriyel’in Birleşik Krallık ve İrlanda Cumhuriyeti münhasır distribütörü ve başta Fransa, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan olmak üzere dünya genelinde ise ana distribütörlerinden biri olarak faaliyet göstermektedir.

Bugüne dek dünya genelinde 50’den fazla ülkede 10 bini aşkın oto boya kabininin satış ve kurulumunu gerçekleştirmiş olan İlke Endüstriyel’in yıllık 750 adet oto boya kabini üretim kapasitesi bulunmaktadır.

  • Oto Boyama ve Kurutma Kabinleri: Standard binek tipinden, hafif ticari araçlara, otobüs ve kamyon tipi ağır vasıtalara kadar her türlü aracın boya işlemi özel koşullar gerektirir. Oto servislerinde ayrı bir bölüm olarak hazırlanan boya üniteleri boya işleminin doğru uygulanması için bir zorunluluk olduğu gibi, aynı zamanda servisin diğer bileşenlerinin boyama işleminden kaynaklı olumsuz hava koşullarına maruz kalmasının da önüne geçer.
     
  • Endüstriyel Boyama Sistemleri: Oto boyamanın yanı sıra metal makine aksamlarından mobilyaya, endüstriyel boyama gerektiren hemen her türlü ürün için yaş ve kuru toz boyama, astarlama, kurutma ve robotik boyama gibi alanlarda farklı çözümler üretilmektedir. Çoğunlukla ihtiyaca bağlı olan bu çözümlerde paydaş şirketlerle çeşitli düzeylerde işbirlikleri gerçekleştirilmektedir.